OGŁOSZENIA PARAFIALNE: XV Niedziela Zwykła 10 lipca 2022

 1. W tym tygodniu w liturgii:
  • – w poniedziałek Święto Świętego Benedykta Patrona Europy;
  • – we wtorek wspomnienie Świętego Brunona z Kwerfurtu
  • – w środę wspomnienie Świętych Andrzeja, Świerada i Benedykta;
  • – w piątek wspomnienie Świętego Bonawentury;
  • – w sobotę wspomnienie NMP z Góry Karmel.
 2. W niedzielę, 17 lipca diakon Mateusz Kaźmierczak na mszach świętych zachęcać będzie do pielgrzymowania z grupą Zantyr Sztum na szlaku XXX Elbląskiej Pielgrzymki Pieszej na Jasną Górę. Naszą grupę pielgrzymkową będzie można wesprzeć materialnie przez ofiary, które po mszach świętych będą zbierane do puszek przez pielgrzymów. Najbliższe spotkanie przedpielgrzymkowe dla osób chcących wybrać się pieszo do tronu Pani Jasnogórskiej odbędzie się w sobotę, 23 lipca o godz. 19 w sali domu parafialnego. Przypominamy, że przy ołtarzu Matki Bożej Częstochowskiej znajduje się skrzynka, do której można wrzucać modlitewne intencje. Będą one omadlane przez pielgrzymów na pątniczym szlaku i zostaną złożone na Jasnej Górze.”
 3. Sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć następujące osoby: Krzysztof Piotr Senger z Kwidzyna i Agnieszka Senger
  z Kwidzyna
 4. W minionym tygodniu na pożegnaliśmy: + Piotra Frąckowiak
  i Dariusza Talaśka. Pomódlmy się: „Dobry Jezu…”