OGŁOSZENIA PARAFIALNE: XIV Niedziela Zwykła 4 lipca 2021

  1. Od dzisiejszej niedzieli, przez okres wakacyjny, nie będzie Mszy Św. o 12.30.
  2. W tym tygodniu wspominamy w liturgii: we wtorek – bł. Marię Teresę Ledóchowską, w czwartek – św. Jana z Dukli. We wtorek przypada Święto Apostolstwa Chorych. Podczas Mszy św. o godz. 18.00 – modlimy się w intencji chorych i cierpiących z naszej parafii.
  3. W środę o godz. 18.00 będziemy modlić się w intencjach czcicieli Matki Bożej Nieustającej Pomocy oraz członków Żywego Różańca. Po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych.
  4. W piątek od godz. 9:00, ks. Maksymilian odwiedzi z Komunią Św. swoich chorych.
  5. Zachęcamy do udziału w Elbląskiej Pielgrzymce Pieszej oraz Rowerowej Pielgrzymce z Elbląga na Jasną Górę. Zachęcamy do składania intencji modlitewnych do skrzynki ustawionej na ołtarzu Matki Bożej Jasnogórskiej.
  6. W środę w seminarium duchownym w Elblągu odbędzie się egzamin wstępny dla kandydatów na studia teologiczne, pragnących podjąć drogę życia kapłańskiego. Ponadto Wydział Teologii UWM w Olsztynie czeka na studentów pragnących podjąć studia z zakresu teologii i nauk o rodzinie.
  7. W minionym tygodniu pożegnaliśmy Tomasza Bogackiego. Wieczny odpoczynek
  8. Wszystkim wypoczywającym, życzymy błogosławionego czasu.
  9. Zapowiedzi przedślubne:

II: Andrzej Czajka i Marta Monika Trussner – Sztum

 II: Adam Krzysztof Sikora i Karolina Bogumiła Szulim – Sztum

 I: Piotr Michał Kułaga – Sztum i Monika Maria Rychter – Gdynia