OGŁOSZENIA PARAFIALNE: XIII Niedziela Zwykła 27 czerwca 2021

  1. W okresie wakacyjnym (czyli od następnej niedzieli aż do końca sierpnia) msze św. niedzielne sprawowane są w następującym porządku: 7:30, 9:00, 11:00 i 18:00. Nie ma Mszy Św. o 12:30.
  2. We wtorek obchodzimy Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze Św. w naszym kościele o 7 i 18.
  3. W tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W pierwszy piątek chorych odwiedzą ks. Proboszcz, i ks. Łukasz. Ks. Włodzimierz odwiedzi chorych w pierwszą sobotę. Natomiast ks. Maksymilian do chorych uda się w drugi piątek, 9 lipca. W pierwszą sobotę o 7:00 msza i nabożeństwo pierwszosobotnie a o 21:00 Apel Jasnogórski.
  4. Przy obrazie Matki Bożej Częstochowskiej pojawiła się skrzynka na intencje modlitewne. Zapraszamy do pozostawiania w niej swoich intencji, które będą codziennie omadlane na pątniczym szlaku XXIX Elbląskiej Pielgrzymki Pieszej na Jasną Górę i zaniesione do tronu Pani Jasnogórskiej.
  5. Zapowiedzi przedślubne: Tomasz Wieprzkowki, kawaler z Kępiny i Natalia Magdalena Buksztein, panna z Kępiny – zapowiedź 2. Andrzej Czajka, kawaler ze Sztumu i Marta Monika Trussner, panna ze Sztumu – zapowiedź 1. Adam Krzysztof Sikora, kawaler ze Sztumu i Karolina Bogumiła Szulim, panna ze Sztumu. – zapowiedź 1. Osoby mające wiedzę na temat przeszkód uniemożliwiających między tymi nupturientami zawarcie sakramentu małżeństwa, są zobowiązane w sumieniu poinformować o tym duszpasterza.

W minionym tygodniu odeszła do wieczności ś.p. Halina Zemła. W jej intencji pomódlmy się. Wieczny odpoczynek…