OGŁOSZENIA PARAFIALNE: XII Niedziela Zwykła 20 czerwca 2021

  1. W środę obchodzimy dzień Ojca. Wszystkim ojcom życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki św. Józefa, opiekuna św. Rodziny.
  2. W czwartek przypada uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela. Msze św. o 7:00 i 18:00.
  3. Trwa miesiąc czerwiec. Nabożeństwa z litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa codziennie o 17:45.
  4. Piątek, 25 czerwca, jest dniem zakończenia roku szkolnego i katechetycznego. Życzymy wszystkim bezpiecznych, zdrowych wakacji. Uczniów, rodziców nauczycieli i wychowawców zapraszamy na mszę św. na 18:00. Tego dnia o 18:00 Ruch Światło – Życie i Domowy Kościół przeżywać będzie zakończenie roku formacyjnego – po mszy agapa.
  5. Do wtorku, 22 czerwca, trwają zapisy na rekolekcje powołaniowe organizowane przez Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Elbląskiej, które odbędą się w dniach 26 – 30 czerwca.
  6. Ruch Światło – Życie Diecezji Elbląskiej zaprasza dzieci i młodzież do udziału w oazach wakacyjnych. Są jeszcze wolne miejsca na Oazę Dzieci Bożych (dla dzieci w wieku 10-12 lat), która odbędzie się w Mikoszewie w terminie od 19 do 29 sierpnia.