OGŁOSZENIA PARAFIALNE: XI Niedziela Zwykła 13 czerwca 2021

1. Trwa miesiąc czerwiec, codzienna litania do Serca Pana Jezusa o 17.45.

2. W nowym tygodniu wspominamy w liturgii: w poniedziałek – bł. Michała Kozala – biskupa i męczennika z Dachau, w czwartek – św. Brata Alberta Chmielowskiego, w sobotę – św. Romualda – opata.

3. W przyszłą niedzielę na Mszy Św. o 12.30 odbędzie się uroczystość I rocznicy  komunii św. Dzieci rocznicowe, zapraszamy w czwartek na godz. 16.30 na spowiedź i próbę.

4. U fotografa Pana Lipskiego, są do odebrania zdjęcia z uroczystości I komunii św.

5. Trwa rekrutacja do naszego seminarium duchownego w Elblągu. Egzamin wstępny dla pragnących podjąć studia i drogę kapłaństwa odbędzie się 7 lipca br.

6. Seminarium zaprasza także młodzież męską szkół ponadpodstawowych oraz studentów na rekolekcje powołaniowe pod hasłem „Oto ja, poślij mnie”. Odbędą się one w dniach 26-30 czerwca br. Więcej informacji na stronie internetowej diecezji i seminarium lub u ks. Maksymiliana.

7. Zapowiedzi przedślubne II:

Klaudia Krusińska i Jonasz Hałuszczak – Sztum

Joanna Kamińska – Sztum i Kamil Warpas – Sadlinki

8. W minionym tygodniu pożegnaliśmy Jerzego Szymańskiego. Wieczny odpoczynek.