OGŁOSZENIA PARAFIALNE: X Niedziela Zwykła 9 czerwca 2024

 1. W nowym tygodniu wspominamy w liturgii: we wtorek – św. Barnabę apostoła; w środę – bł. Władysława Demskiego – księdza i działacza społecznego pochodzącego ze Straszewa k. Sztumu, który w 1940 r.  poniósł śmierć męczeńską w niemieckim obozie koncentracyjnym Sachsenhausen; w czwartek – św. Antoniego z Padwy; w piątek – bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika.
 2. Nabożeństwa czerwcowe z litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa celebrujemy w naszym kościele codziennie o 17.45. Zapraszamy do udziału.
 3. Wyższe Seminarium Duchowne w Elblągu zaprasza młodzież męską szkół średnich i studentów na rekolekcje powołaniowe. Odbędą się one w dniach 22 – 26 czerwca br. Więcej szczegółowych informacji na stronie internetowej seminarium oraz diecezji elbląskiej (także na Facebooku). Zachęcamy do udziału!
 4. Zapowiedzi przedślubne:
  • II. Michał Kopecki i Paulina Osińska ze Sztumu
  • Filip Igor Ruszkowski i Konga Pawlak ze Sztumu
  • Przemysław Gajek i Dominika Gajek zd. Ducka ze Sztumu
  • Michał Świderski i Klaudia Oliwia Tutlewska z Dzierzgonia
  • Jakub Śnitkowski ze Sztumu i Wiktoria Jedwabna ze Sztumskiej Wsi
  • Maciej Borsuk i Klaudia Prusiecka ze Sztumu