OGŁOSZENIA PARAFIALNE: Wniebowstąpienie Pańskie 29 maja 2022

  1. Do wtorku trwa miesiąc maryjny. Nabożeństwa majowe – codziennie o 17:45.Od środy o tej samej godzinie będą nabożeństwa do Najświętszego Serca Jezusowego.
  2. W poniedziałek o godz. 18:00 bp Wojciech Skibicki udzieli naszej młodzieży sakramentu bierzmowania.
  3. W środę obchodzimy Dzień Dziecka. Wszystkim Dzieciom życzymy Bożego błogosławieństwa, radości, spełnienia marzeń! Szczęść Boże! W środę zapraszamy na wieczorną Mszę Św. wspólnotę Żywego Różańca. Po Mszy zmiana tajemnic.
  4. Diecezja elbląska ma dwóch nowych księży i sześciu diakonów. W piątek, przyjął święcenia diakonatu nasz parafianin Mateusz Kaźmierczak. Ich pracę i służę w Kościele polecamy opiece Maryi, prosząc o nowe powołania do kapłaństwa.
  5. W I piątek miesiąca okazja do spowiedzi na Mszach o 7:00; 16:30 dla dzieci i 18:00. Odwiedziny chorych: w piątek- ks. proboszcz i ks. Maksymilian  od 9:00, ks. Łukasz od 13:30, w sobotę ks. Włodzimierz od 9:00.
  6. W sobotę na poranną Mszę zapraszamy Męski Pluton Różańcowy. Po Mszy modlimy się w intencji małżeństw i rodzin. O 21:00 Apel Jasnogórski.
  7.  W przyszłą niedzielę obchodzimy uroczystość Zesłania Ducha Świętego tzw. Zielone Święta.
  8. Za tydzień w pierwszą niedzielę miesiąca ofiary składane na tacę przeznaczone będą na prace remontowe.
  9. Zapowiedzi przedślubne I: Bernadetta Szwaj z Parczewa i Marcin Orłowski ze Sztumu; Olimpia Maria Kondratowicz ze Sztumu i Patryk Kotowski ze Sztumskiego Pola; Sylwia Weronika Śmigowska i Adam Żołdowicz ze Sztumu; Barbara Dorota Chętnik z Zajezierza i Piotr Paweł Sikora z Nowego Dworu Gdańskiego.
  10. W miniony tygodniu pożegnaliśmy Barbarę Swendrowską. Wieczny odpoczynek…