OGŁOSZENIA PARAFIALNE: Wniebowstąpienie Pańskie 24 maja 2020

Szukajcie tego co w górze, gdzie zasiada Chrystus po prawicy Ojca!

1️⃣ Trwa miesiąc maryjny. Nabożeństwa majowe w naszym kościele – codziennie 15 minut przed wieczorną Mszą św. Odmawiajmy też litanię do NMP w naszych domach, szczególnie w intencji o ustanie epidemii.

2️⃣ W piątek i sobotę w katedrze elbląskiej alumni naszego seminarium przyjmą święcenia diakonatu i prezbiteratu. Otoczmy ich serdeczną modlitwą. Módlmy się też o nowe powołania do naszego seminarium duchownego.

3️⃣ We wtorek obchodzimy Dzień Matki. Naszym kochanym Mamom dziękujemy za ich miłość i troskę, życzymy błogosławieństwa Bożego i zdrowia.

4️⃣ W sobotę, w wigilię Zesłania Ducha Świętego, o godz. 19.oo, wspólnota Odnowy w Duchu Świętym, zaprasza na nabożeństwo i czuwanie przed Najświętszym Sakramentem.

5️⃣ W przyszłą niedzielę obchodzimy uroczystość Zesłania Ducha Świętego tzw. Zielone Święta.

6️⃣ W minionym tygodniu pożegnaliśmy Jadwigę Piekut. Wieczny odpoczynek…