OGŁOSZENIA PARAFIALNE: VII Niedziela Zwykła 20 lutego 2022

1. We wtorek przypada święto katedry św. Piotra Apostoła.
  2. W środę (23 lutego) obchodzimy Ogólnopolski Dzień walki z depresją. Wszystkim dotkniętym tą chorobą i cierpieniem wyrażamy naszą solidarność, zrozumienie i życzliwość.
  3. W Sztumie w listopadzie ubiegłego roku reaktywowano Klub Honorowych Dawców Krwi. 25 lutego (w piątek) w godzinach 9.00 – 13.00 można będzie oddać krew w Krwiobusie przy Starostwie. Więcej informacji na plakacie w gablocie ogłoszeń.
  4. We wtorek na 18.30 zapraszamy na próbę chóru w związku z przygotowaniem pieśni na Triduum Paschalne.
  5. Pamiętajmy w codziennej modlitwie o ustanie pandemii i o pokój na Ukrainie.
  6. Za tydzień w niedzielę  na Mszy Św. o 9.00 będziemy się modlić za zmarłego ks. prał. Antoniego Kurowskiego w kolejną rocznicę śmierci.
  7. Zapowiedzi przedślubne I: Piotr Paweł Licznerski, Sztumska Wieś i Iwona Norel, Kowale.
  8. W minionym tygodniu pożegnaliśmy: Jerzego Doering i Helenę Warczak. Wieczny odpoczynek…