OGŁOSZENIA PARAFIALNE: VI Niedziela Zwykła 13 lutego 2022

  1. W poniedziałek, 14 lutego przypada święto św. Cyryla i Metodego – biskupów i patronów Europy, a także wspomnienie św. Walentego – patrona osób chorych na nerwicę, epilepsję, a także opiekuna zakochanych i narzeczonych.
  2. Tego dnia wyrusza pielgrzymka parafialna do Rzymu, do grobów apostołów by nawiedzić cztery bazyliki większe. W środę wezmą udział w audiencji z papieżem Franciszkiem a w  czwartek o godz. 7.oo będą uczestniczyć we Mszy św. w intencji naszej parafii, którą odprawi ks. Łukasz przy grobie św. Jana Pawła II. Proszę o modlitwę w intencji pielgrzymów.
  3. Dzieci, młodzież i nauczyciele rozpoczynają czas ferii zimowych. Życzymy dobrego wypoczynku.
  4. Diecezjalne centrum synodu 2021-23 przygotowało pytania pomocnicze w formie ankiety synodalnej, przeznaczone do pracy w grupach, ale także dla pragnących wypowiedzieć się indywidualnie w związku z trwającym procesem synodalnym. Ankieta jest dostępna na stronie internetowej diecezji.
  5. We wtorek o godz. 18.3o spotkanie chóru. Rozpoczynamy próby śpiewów na Triduum i święta Paschalne. Zapraszam chętnych do wspólnego przygotowania się do najważniejszych świąt.
  6. W minionym tygodniu odeszli do wieczności: Teresa Chruścińska, Teresa Ścisłowska i Elżbieta Figura. W ich intencji pomódlmy się: Wieczny odpoczynek…