OGŁOSZENIA PARAFIALNE: VI Niedziela Wielkanocna 9 maja 2021

 1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe ku czci Matki Bożej, które odprawiamy w codziennie o godz. 17:45. Odmawiajmy też litanię loretańską w naszych rodzinach prosząc szczególnie o przezwyciężenie pandemii.
 2. W czwartek 13 maja obchodzimy wspomnienie Matki Bożej Fatimskiej oraz 40. rocznicę zamachu na Jana Pawła II. W piątek przypada święto św. Macieja Apostoła.
 3. W przyszłą niedzielę obchodzimy uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa.
 4. Spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii w pierwszej turze (29 maja o godz. 10:00) odbędzie się w poniedziałek o godz. 16:00. Spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii w drugiej turze (29 maja o godz. 12:00) odbędzie się w czwartek o godz. 16:00.
 5. Spotkanie kandydatów do bierzmowania odbędzie się w środę o godz. 16:00. Obecność obowiązkowa.
 6. Zapowiedzi przedślubne:
  II. Igor Oskar Reichel – Biała Góra i Aneta Małgorzata Bronka – Sztum
  I. Tomasz Adam Wiśniewski i Katarzyna Dokupil – Sztum
  Marcin Patryk Stopiński i Lucyna Grażyna Stopińska – Sztum
 7. W minionym tygodniu pożegnaliśmy Anielę Milewską. Wieczny odpoczynek