OGŁOSZENIA PARAFIALNE: V Niedziela Wielkiego Postu 3 kwietnia 2022

1. Wczoraj minęła 17 rocznica śmierci Jana Pawła II. Dziękujemy za Jego życie i służbę Kościołowi. Wraz z Nim modlimy się o pokój dla Ukrainy i Europy.
  2. Dziś V. Niedziela Wielkiego Postu. Zgodnie z polską tradycją zasłaniamy w kościołach krzyże, aby je ukazać uroczyście w Wielki Piątek podczas Liturgii Męki Pańskiej.
  3. W czwartek o godz. 15:00 odmówimy koronkę do miłosierdzia Bożego przy krzyżu pandemicznym na Pl. Wolności w intencji pokoju na Ukrainie i ustania pandemii.
  4. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych: Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 17:30; w piątki – Droga Krzyżowa: dla dzieci o godz. 16:30, dla dorosłych o godz. 17:30.
  5. Za tydzień – Niedziela Palmowa rozpoczynająca Wielki Tydzień. Poświęcenie palm na każdej Mszy św. Msza Św. o 11:00 rozpocznie się procesją z palmami od krzyża misyjnego.
  6. W zakrystii można składać ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego. Bóg zapłać!
  7. Trwamy w naszym wsparciu dla Ukrainy. Dziękujemy za każdy odruch życzliwości.
  8. W minionym tygodniu pożegnaliśmy Tadeusza Karpińskiego. Wieczny odpoczynek…