OGŁOSZENIA PARAFIALNE: V Niedziela Wielkiego Postu 17 marca 2024

1. Dziś V. Niedziela Wielkiego Postu. Zgodnie z polską tradycją zasłaniamy krzyże, aby odsłonić je i ukazać w Wielki Piątek podczas Liturgii Męki Pańskiej.
  2. We wtorek obchodzimy Uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP. Solenizantom, a zwłaszcza ks. bp. Józefowi Wysockiemu, składamy serdeczne życzenia, dołączając też naszą modlitwę.
  3. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych: Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 17.45; w piątki – Droga Krzyżowa: dla dzieci o godz. 16:30, dla dorosłych o godz. 17:30.
  4. Za tydzień Niedziela Palmowa rozpoczynająca Wielki Tydzień. Poświęcenie palm na każdej Mszy św.
  5. W przyszłą niedzielę o 16:00 w Sztumskiej Wsi w wykonaniu zespołu Nadzieja zapraszamy na muzyczna Drogę krzyżową z inscenizacją pt. Ślad Losu, a w Sztumie o 18:45 zapraszamy na koncert wielkopostny pt. Dobranoc, głowo święta w wykonaniu męskiego zespołu wokalnego Nuove Voci  z Gdańska.
  6. W zakrystii można składać ofiary na świece i kwiaty do ciemnicy i grobu Pańskiego. Bóg zapłać!
  7. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania w niedziele palmową 24 marca o godz. 16:00
  8. Organizujemy wyjazd do Krakowa, Zakopanego, Wadowic i Tatralandii w Słowacji od 26 – 30 czerwca. Koszt 1350 zł. Szczegóły u ks. Łukasza albo lektora Szymona Mazurkiewicza.
  9. W minionym tygodniu pożegnaliśmy: Marka Szczepańskiego, Kazimierza Kaczmarczyka i Salomeę Bartnicką. Wieczny odpoczynek…