OGŁOSZENIA PARAFIALNE: V Niedziela Wielkanocna 1 maja 2021

  1. Rozpoczęliśmy miesiąc maryjny. Nabożeństwa majowe z wystawieniem Najświętszego Sakramentu, śpiewem litanii loretańskiej ku czci Matki Bożej, codziennie o 17.45. Zapraszamy do udziału.
  2. Jutro [3 maja] obchodzimy uroczystość NMP Królowej Polski oraz Święto Konstytucji 3 maja. Msze św. w naszym kościele o godz. 7.00, 10.00 – w intencji Ojczyzny i 18.00.
  3. We wtorek wspominamy w liturgii św. Floriana – patrona strażaków, w czwartek – św. apostołów Filia i Jakuba, w sobotę – św. Stanisława biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.
  4. W rozpoczynającym się tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Możliwość spowiedzi pół godziny przed każdą Mszą o 7.00, 16.30 z udziałem dzieci i 18:00. Ks. proboszcz i ks. Maksymilian od godz. 9.oo, odwiedzą z Komunią św. swoich chorych.
  5. Sakrament bierzmowania zostanie udzielony naszej młodzieży, przez Biskupa Elbląskiego Jacka Jezierskiego, 22 maja (w sobotę) o godz. 10:00. Wszystkich kandydatów zapraszam na spotkanie w kościele w środę o godz. 16.00. Obecność obowiązkowa. 6. Odbiór alb dla dzieci pierwszokomunijnych, odbędzie się w czwartek o godz. 16:00 w domu parafialnym. 7. W minionym tygodniu pożegnaliśmy: Bolesława Murawskiego i Klemensa Paurowskiego. Wieczny odpoczynek…