OGŁOSZENIA PARAFIALNE: Uroczystość Wszystkich Świętych 1 listopada 2020

  • Jutro Dzień Zaduszny [Wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych]. Msze św. w naszym kościele o godz. 7.00, 10.00 i 18.00. Cmentarze (również parafialne) dziś i jutro są decyzją władz państwowych zamknięte. Zachęcamy, aby nawiedzenie grobów rozłożyć w czasie, nawet do końca listopada. Stolica Apostolska wydłużyła też do końca listopada możliwość uzyskania odpustu za zmarłych.
  • Wypominki z różańcem za zmarłych, codziennie pół godziny przed wieczorną Mszą. Karty z wypominkami wyłożone na ławkach, można składać do skrzyń przy prezbiterium.
  • W środę na wieczorną Mszę Św. zapraszamy wspólnotę Żywego Różańca. Po Mszy Św. zmiana tajemnic.
  • W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź pół godz. przed i w trakcie Mszy o 7.00, 16.30 i 18.00. Odwiedziny chorych od godz. 9.00: w piątek ks. Maksymilian, w sobotę ks. Włodzimierz i ks. Łukasz. Ks. proboszcz odwiedzi chorych w następnym tygodniu.
  • W sobotę przed poranną Mszą św. o 6.45, spotkanie modlitewne ma Męski Batalion Różańcowy, po Mszy różaniec w intencji małżeństw i rodzin, o 21.00 Apel Jasnogórski.
  • Zachęcamy do codziennej modlitwy różańcowej w ramach akcji: Różaniec do granic Nieba, w intencji ustania pandemii, chorych na covid 19, w intencji poszanowania ludzkiego życia i rozwagi oraz spokoju w naszej Ojczyźnie. Niech krzyż pandemiczny na Pl. Wolności będzie miejscem nieustannej, indywidualnej modlitwy.
  • Trwajmy w modlitwie za naszych zmarłych, szczególnie podczas codziennej Mszy Św. o 18.00, na modlitwie różańcowej połączonej z wypominkami i modlitwie indywidualnej.