OGŁOSZENIA PARAFIALNE: Uroczystość Najświętszej Trójcy 30 maja 2021

1. W tym tygodniu: w poniedziałek Święto Nawiedzenia NMP, we wtorek wspomnienie Świętego Justyna Męczennika, w sobotę wspomnienie Świętego Bonifacego, Biskupa i Męczennika.

2. W czwartek Uroczystość Bożego Ciała. Msze święte według porządku niedzielnego. Nie będzie Mszy Św. o godz. 12:30.  U nas procesja odbędzie po Mszy świętej o godzinie 11.00 przez ul. Związku Jaszczurczego i Plac Wolności

3. Próba dla dziewczynek sypiących kwiatki będzie w środę o godzinie 16.00.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek okazja do spowiedzi na mszach Świętych o  7.00, 18.00 i dla dzieci o godz. 16:30. W sobotę po rannej Mszy świętej nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi a wieczorem apel Jasnogórski o godz. 21:00.

5. Chorych z posługą sakramentalną nawiedzimy: ksiądz Proboszcz, w piątek od godz. 9:00, a ksiądz Włodzimierz, ks. Łukasz i ks. Maksymilian  w sobotę od godz. 9:00.

6. Nabożeństwo majowe odprawimy jeszcze dziś i w poniedziałek o godzinie 17.45.

7. Od wtorku rozpoczniemy nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Odprawiać je będziemy o godz. 17:45. W środę nabożeństwo w łączności z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy  na którą zapraszamy Wspólnotę Żywego Różańca, a po Mszy zmiana tajemnic różańcowych.

8. W oktawie Bożego Ciała nabożeństwa w łączności z procesją wokół kościoła.

9. Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i całego tygodnia. Szczęść Boże.

10. Pan Bóg odwołał z naszej rodziny parafialnej do wieczności śp. Janinę Kierpacz – pogrzeb był w czwartek. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie… .