OGŁOSZENIA PARAFIALNE: Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata 21 listopada 2021

  1. Dziś po Mszy św. przy drzwiach kościoła młodzież ze Szkolnego Koła Caritas z Barlewiczek i wolontariusze z Zespołu Szkół im. Jana Kasprowicza zbierać będzie dobrowolne ofiary do puszek, w związku z sytuacją na granicy polsko-białoruskiej. Zostaną one przekazane do dyspozycji Caritas Polska.
  2. Zapraszamy wszystkich rodziców dzieci przygotowujących się do pierwszej spowiedzi i Komunii Świętej, 23 listopada we wtorek o godz. 18:30, na spotkanie organizacyjne i katechezę parafialną, którą poprowadzi wikariusz parafii św. Mateusza w Bydgoszczy, sędzia Kurii Bydgoskiej ks. Henryk Stippa. Obecność obowiązkowa. 
  3. W poniedziałek wspomnienie św. Cecylii, patronki muzyki kościelnej. Na wieczornej Mszy św. zaśpiewa chór parafialny a po Mszy zapraszamy chórzystów, również chętnych do śpiewania w chórze, na spotkanie przy kawie i ciastku..
  4. W najbliższą sobotę, 27 listopada odbędzie się młodzieżowy bal andrzejkowy organizowany przez naszą parafię. Rozpoczęcie Mszą Św. o godz. 18:00 w kościele św. Andrzeja Boboli. Więcej informacji i zgłoszenia u ks. Maksymiliana.
  5. Za tydzień w niedzielę rozpoczynamy okres Adwentu, czyli czas przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia. Już dziś zachęcamy do podjęcia dobrych postanowień adwentowych.
  6. W minionym tygodniu pożegnaliśmy: Janinę Kromke. Wieczny odpoczynek…