OGŁOSZENIA PARAFIALNE: Niedziela św. Rodziny 26 grudnia 2021

  1. Jutro (w poniedziałek) wspominamy św. Jana Apostoła i Ewangelisty – na zakończenie Mszy błogosławieństwo wina; we wtorek – święto świętych Młodzianków. W piątek przypada ostatni dzień starego roku, wspomnienie św. Sylwestra. Po wieczornej Mszy św. nabożeństwo dziękczynno-przebłagalne. Zapraszamy do udziału.
  2. W sobotę Nowy Rok i Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Msze św. według porządku niedzielnego.  
  3. Ważna informacja o oszustach. Policja informuje, że ostatnio wzrasta liczba wyłudzeń pieniędzy, zwłaszcza od osób starszych. Przestępcy dzwonią podając się za policjantów, prokuratorów, pracowników banku. Straszą lub namawiają, aby rozmówca przekazał im swoje pieniądze. W związku z tym trzeba pamiętać, że policjanci nigdy nie proszą o przelanie pieniędzy na inne konto. Nie proszą też o wypłatę z banku.  Nie żądają, aby pieniądze zostawić w jakimś określonym miejscu lub aby przekazać je nieznanej osobie. Rozmowa telefoniczna, w której ktoś prosi o pieniądze, powinna być natychmiast przerwana. Nie należy odpowiadać na zadawane pytania. Trzeba się rozłączyć.  
  4. Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia!