OGŁOSZENIA PARAFIALNE: Niedziela Najświętszej Trójcy 4 czerwca 2023

  1. W poniedziałek, wtorek i środę dzieci pierwszokomunijne zapraszamy na godz. 17.45 na Biały Tydzień.
  2. W czwartek obchodzimy Uroczystość Bożego Ciała. Porządek Mszy jak w każdą niedzielę. Procesja do czterech ołtarzy rozpocznie  się z kościoła Św. Andrzeja Boboli ok. 11.15 po Mszy o godz. 10.30. Tego dnia Msze w naszym kościele: 7.30, 9.00, 11.00, po przyjściu procesji i o 18.00. Wzdłuż trasy pracy procesji przyozdabiamy okna o obejścia naszych domów. Od piątku do czwartku następnego tygodnia Oktawa Bożego Ciała wraz z procesją po wieczornej Mszy wokół kościoła.
  3. Jest dyspensa Księdza Biskupa Elbląskiego na piątek po Bożym Ciele. Tego dnia możemy spożywać pokarmy mięsne. Ksiądz Biskup prosi jednocześnie, by pamiętać o jałmużnie dla biednych i potrzebujących.
  4. Nabożeństwo czerwcowe ku czci Serca Pana Jezusa codziennie o g. 17.45.
  5. Zapraszamy dzieci, które w ubiegłym roku przyjęły pierwszy raz Komunię Świętą na Mszę Św. rocznicową w niedzielę o godz. 12.30.
  6. Od 7 czerwca do 10 lipca trwać będzie rekrutacja kandydatów na studia w Wyższym Seminarium Duchownym w Elblągu. Klerycy seminarium są jednocześnie studentami Wydziału Teologii UWM w Olsztynie.
  7. W minionym tygodniu pożegnaliśmy: Krzysztofa Bilickiego, Mariana Komorowskiego i Jadwigę Śniegocką. Wieczny odpoczynek…