OGŁOSZENIA PARAFIALNE: Niedziela Chrztu Pańskiego 9 stycznia 2022

  1. Dziś w Święto Chrztu Pana Jezusa, kończy się okres Narodzenia Pańskiego, a rozpoczyna czas zwykły w liturgii, który potrwa do Środy Popielcowej, do 2 marca.
  2. Wizyta duszpasterska w naszej parafii odbywać się będzie na zaproszenie parafian. Na ławkach wyłożone są kartki ze zgłoszeniem a po drugiej stronie – z planem kolędy. Wypełnione kartki prosimy wrzucać na tacę. Kolędę można zgłaszać także w kancelarii, w zakrystii bądź telefonicznie.   Od poniedziałku do piątku kolędę rozpoczynamy od godz. 16:00, w sobotę od 10:00. Informujemy, że wszyscy księża w naszej parafii są zaszczepieni przeciwko koronawirusowi.
  3. W czasie kolędy codziennie o godzinie 18:00 odprawiać będziemy tzw. Msze kolędowe, podczas których modlitwą otoczymy wszystkich mieszkańców ulic, które w danym dniu będziemy odwiedzać. Wspólna modlitwa kończyć się będzie indywidualnym błogosławieństwem rodzin Najświętszym Sakramentem.
  4. W minionym tygodniu pożegnaliśmy: Gerdę Panewasz, Artura Paplińskiego, Stanisławę Składzień, Bogusława Cyboroń i Jadwigę Burną. Wieczny odpoczynek… 
  5. Plan kolędy na ten tydzień:

•  Poniedziałek (10.01.2022) – ul. Reja

• Wtorek (11.01.2022) – Osiedle nad Jeziorem

•  Środa (12.01.2022)– ul. Morawskiego, Osiedle Sierakowskich

• Czwartek (13.01.2022)- ul. Kochanowskiego, Baczyńskiego, Osińskiego,  Zw. Jaszczurczego, Galla Anonima, Plebiscytowa, Władysława IV i Kasztelańska

• Piątek (14.01.2022)- Osiedle Witosa, Barlewiczki i Barlewice, ul. Barczewskiego

• Sobota (15.01.2022) – Zajezierze, ul. Polna

• Niedziela (16.01.2022) od godz. 11.oo – Sztumska Wieś