OGŁOSZENIA PARAFIALNE: Niedziela Chrztu Pańskiego 8 stycznia 2023

1. Dziś w Święto Chrztu Pana Jezusa, kończy się okres Narodzenia Pańskiego, a rozpoczyna czas zwykły w liturgii, który trwać będzie do wtorku 21 lutego przed Środą Popielcową.
  2. Wyższe Seminarium Duchowne w Elblągu zaprasza młodzież męską szkół średnich i studentów do udziału w rekolekcjach powołaniowych, które odbędą się w dniach 28 – 31 stycznia 2023. Szczegóły na stronie internetowej seminarium.
  3. Serdecznie dziękujemy za gościnę i życzliwość w ramach trwającej wizyty duszpasterskiej w naszej parafii. Plan kolędy na najbliższy tydzień:
    • Poniedziałek – ul. Morawskiego 6, 6A, 8, 10, 12, 14, Sierakowskich 1, 2, 3.
    • Wtorek – Sierakowskich 4, 5, 6, 7, 9, 13, 17, 19, 21
    • Środa – ul. Kochanowskiego, Witosa i Pieniężnego
    • Czwartek – Oś. Parkowe (całe)
    • Piątek – ul. Nowowiejskiego (cała)
    • Sobota – Zajezierze i ul. Polna (od godz. 10:00).
    • Kancelaria Parafialna przez trzy tygodnie czynna bezpośrednio po każdej Mszy Św.
  4. W minionym tygodniu pożegnaliśmy: Janinę Lachowską, Emilię Pietras, Ewę Barnaś i Ewę Altenhof. Wieczny odpoczynek…