OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA V NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ

  1. Trwa miesiąc maryjny. Nabożeństwa majowe z wystawieniem Najświętszego Sakramentu, śpiewem litanii loretańskiej ku czci Matki Bożej codziennie o 17:45. Zapraszamy do udziału.
  2. W nowym tygodniu wspominamy: w poniedziałek – św. Andrzeja Bobolę, kapłana, męczennika i patrona Polski; we wtorek – rocznicę poświęcenia katedry w Elblągu.
  3. Wydział Teologii UWM w Olsztynie i Elbląskie Seminarium Duchowne, prowadzą rekrutację kandydatów na studia.
  4. Spotkanie liturgiczne dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. odbędzie się w środę o godz. 16:00. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania odbędzie się w czwartek o godz. 18:30.
  5. Duszpasterstwo Młodzieży Diecezji Elbląskiej zaprasza do udziału w czuwaniu młodzieży, które odbędzie się w Morągu, w piątek, 20 maja. Wyjazd ze Sztumu o godzinie 17:45. Zgłoszenia u ks. Maksymiliana.
  6. W sobotę, 21 maja odbędą się diecezjalne eliminacje do mistrzostw Polski Służby Liturgicznej Ołtarza w piłce nożnej. W wydarzeniu będzie brać udział reprezentacja Służby Liturgicznej z naszej parafii.
  7. Po dwóch latach przerwy powraca spotkanie młodzieży na polach lednickich. Organizujemy wyjazd na to wydarzenie 4 czerwca. Wyjazd o 8:30. Zgłoszenia internetowo albo do ks. Maksymiliana.
  8. We wtorek o 18:30 próba chóru a także spotkanie Odnowy w Duchu Św.
  9. Zapowiedzi II: Do małżeństwa przygotowują się: Aneta Anna Kozelska z Ryjewa i Maciej Paweł Wiatrowski ze Sztumu; Aleksandra Piekańska ze Szpitalnej Wsi i Stanisław Ziętek ze Sztumskiej Wsi; Paulina Cieplińska z Krasnej Łąki i Dawid Myszka ze Sztumu; Michalina Anna Chabowska ze Sztumskiej Wsi i Paweł Remigiusz Winkelmann z Trzewskich Łąk; Sylwia Maria Carowska z Malborka i Adam Mieczysław Szaruga ze Sztumu; Julia Dąbrowska z Elbląga i Piotr Urbański ze Sztumu.  
  10. W minionym tygodniu pożegnaliśmy: Eufemię Skrzypczyk. Wieczny odpoczynek…