OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA IV NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ

  1. Dziś Niedziela Dobrego Pasterza. Modlimy się o powołania do kapłaństwa i pracy apostolskiej w Kościele. Wydział Teologii Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie rozpoczyna  rekrutację kandydatów na studia. Tegorocznym maturzystom i wszystkich pragnących podjąć studia teologiczne, a zwłaszcza drogę przygotowania do kapłaństwa w Elbląskim Seminarium Duchownym mówimy: Nie lękajcie się!
  2. Jutro liturgiczna uroczystość św. Stanisława biskupa i męczennika – patrona Polski, w piątek wspomnienie Matki Bożej Fatimskiej, w sobotę – św. Macieja apostoła. 
  3. Zapraszamy na nabożeństwa majowe codziennie o g. 17:45. Odmawiajmy też litanię loretańską w naszych rodzinach prosząc o pokój  dla Ukrainy.
  4. Katecheza dla rodziców przygotowujących swoje dzieci do I Komunii św. odbędzie się w poniedziałek o godz. 18:30. Katechezę poprowadzi ks. Łukasz Krzewiński, wikariusz parafii św. Józefa w Bydgoszczy, opiekun Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży diecezji bydgoskiej.  Przed Katechezą odbędzie się spotkanie z panem fotografem. 
  5. Spotkanie liturgiczne dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. odbędzie się w środę o godz. 16:00 w kościele. Spotkanie dla kandydatów przygotowujących się do bierzmowania odbędzie się w czwartek o godz. 18:30.
  6. We wtorek o 18:30 próba chóru.
  7. Zapowiedzi: Do święceń diakonatu przygotowuje się nasz parafianin Mateusz Kaźmierczak. Proszę o modlitwę w Jego intencji. Do małżeństwa przygotowują się: Zapowiedzi I: Aneta Anna Kozelska z Ryjewa i Maciej Paweł Wiatrowski ze Sztumu; Aleksandra Piekańska ze Szpitalnej Wsi i Stanisław Ziętek ze Sztumskiej Wsi; Paulina Cieplińska z Krasnej Łąki i Dawid Myszka ze Sztumu; Michalina Anna Chabowska ze Sztumskiej Wsi i Paweł Remigiusz Winkelmann z Trzewskich Łąk; Sylwia Maria Carowska z Malborka i Adam Mieczysław Szaruga ze Sztumu; Julia Dąbrowska z Elbląga i Piotr Urbański ze Sztumu.
  8. W minionym tygodniu pożegnaliśmy: Halinę Czyczyn-Egiert i Katarzynę Jasieńską. Wieczny odpoczynek…