OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA III NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ

 1. Dzisiaj przeżywamy niedzielę biblijną. Zachęcamy do czytania i rozważania Pisma Świętego.
 2. Zapraszamy przez cały miesiąc na nabożeństwa majowe o godz. 17.45.
 3. We wtorek uroczystość Matki Bożej Królowej Polski oraz Święto Konstytucji 3 Maja. Tego dnia Msze św. będą odprawione o 7:00, 10:00 – w intencji ojczyzny i 18:00. We wtorek kancelaria parafialna będzie nieczynna.
 4. W środę zapraszamy Żywy Różaniec na wieczorną Mszę św. i zmianę tajemnic różańcowych.
 5. Spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii odbędzie się w czwartek o godz.16:00 w kościele św Anny.
 6. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania odbędzie się w czwartek o godz. 18:30 w kościele św Anny .
 7. W pierwszy piątek miesiąca okazja do skorzystania ze spowiedzi przed Mszą o 7:00, 16:30 i 18:00. Chorych w piątek odwiedzi ks. proboszcz, ks. Maksymilian od godz. 9:30, ks. Łukasz od godz. 13:30, ks. Włodzimierz w sobotę od godz. 9:00.
 8. W najbliższą sobotę, 7 maja Służba Liturgiczna naszej parafii uczestniczyć będzie w festynie Liturgicznej Służby Ołtarza organizowanym przez Wyższe Seminarium Duchowne w Elblągu. Wyjazd spod kościoła o 8:45.
 9. Za tydzień: Niedziela Dobrego Pasterza, która rozpoczyna Tydzień modlitw o powołania.
 10.  Jest jeszcze kilka wolnych miejsc na wyjazd do energylandii w dniach 13-15 maja. Więcej informacji u ks. Maksymiliana.
 11. W minionym tygodniu [pożegnaliśmy Bożenę Olszewską. Wieczny odpoczynek…