OGŁOSZENIA PARAFIALNE: IV Niedziela Zwykła 31stycznia 2021

  • We wtorek 2 lutego obchodzimy święto Ofiarowania Pańskiego, jest to także Dzień Życia Konsekrowanego. Ofiary na tacę przeznaczone są na zakony klauzurowe. Msze Św. z błogosławieństwem gromnic o 7:00, 10:00 i 18:00.
  • W tygodniu wspominamy: w środę św. Błażeja; tego dnia na mszach świętych specjalne błogosławieństwo o zachowanie od chorób gardła; w piątek św. Agaty, dziewicy i męczennicy; w sobotę świętych Pawła Miki i towarzyszy.
  • W środę na mszę wieczorną zapraszamy wspólnotę Żywego Różańca.
  • W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W pierwszy czwartek modlimy się o nowe powołania do służby Bożej. W pierwszy piątek okazja do spowiedzi przed i w trakcie mszy o 7:00, 16:30 i 18:00. Młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania zapraszamy tego dnia na mszę o 16:30. Po mszy krótkie spotkanie w kościele. W pierwszą sobotę o 7:00 msza św. z nabożeństwem wynagradzającym Niepokalanemu Sercu Maryi. O 21:00 zapraszamy na Apel Jasnogórski.
  • Odwiedziny chorych z Komunią Św.: w piątek od 9:00 ks. Proboszcz i ks. Maksymilian, natomiast w sobotę od 9:00 ks. Włodzimierz i ks. Łukasz.
  • W minionym tygodniu odeszli do wieczności: ś.p. Artur Kunkiewicz, Zbigniew Czajka, Krystyna Żelazko, Kazimierz Marszałkowski i Bernard Treptan. W ich intencji pomódlmy się: Wieczny odpoczynek…