OGŁOSZENIA PARAFIALNE: IV Niedziela Zwykła 30 stycznia 2022

  1. Jutro (poniedziałek) wspominamy w liturgii św. Jana Bosko – kapłana i założyciela zgromadzenia księży salezjanów. W sobotę – wspomnienie św. Agaty wraz z poświęceniem chleba ku jej czci na zakończenie Mszy św.
  2. W środę obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej). Msze św. z błogosławieństwem świec (gromnic) o godz. 7.00, 16.30 i 18.00. Jest to także Dzień Życia Konsekrowanego, dlatego ofiary zbierane na tacę przeznaczone są na klasztory klauzurowe w naszej diecezji (siostry klaryski i karmelitanki).
  3. W rozpoczynającym się tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Możliwość spowiedzi pół godziny przed Mszą (i w czasie Mszy). Od godz. 9.oo, ks. proboszcz, ks. Maksymilian i ks. Łukasz – rozpoczniemy odwiedziny chorych; ks. Włodzimierz w sobotę od godz. 9.oo.
  4. W sobotę zapraszamy na poranną Mszę św. wspólnotę Męskiego Batalionu Różańcowego a o 21.oo na Apel Jasnogórski.
  5. Za tydzień w pierwszą niedzielę nowego miesiąca, ofiary składane na tacę będą przeznaczone na prace remontowe.
  6. W minionym tygodniu pożegnaliśmy Czesława Czaplę i Stanisława Brodzińskiego. Wieczny odpoczynek…