OGŁOSZENIA PARAFIALNE: IV Niedziela Zwykła 28 stycznia 2024

  1. W piątek 2 lutego obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego [Matki Bożej Gromnicznej]. Msze św. tego dnia w naszym kościele o godz. 7.00, 10.00 i 18.00. Na każdej Mszy św. poświęcenie świec zwanych gromnicami. Ofiary składane na tacę są przeznaczone na klasztory klauzurowe (w naszej diecezji są to klasztory: sióstr klarysek i karmelitanek w Elblągu).
  2. W dniu 2 lutego przypada także pierwszy piątek miesiąca. Możliwość spowiedzi przed Mszą Św. Ks. proboszcz tego dnia od godz. 11:00 odwiedzimy chorych z komunią św., ks. Włodzimierz  w sobotę od 10:00, ks. Paweł i ks. Łukasz w piątek następnego tygodnia.
  3. Przez okres ferii zimowych, w tygodniu Msze Św. odprawiane są w kaplicy neokatechumenalnej w domu parafialnym. Dzieciom, młodzieży, nauczycielom i pracownikom szkół, życzymy dobrego odpoczynku.
  4. Komunikat Biskupa Elbląskiego – ks. prał. Janusz Urbańczyk – nuncjuszem apostolskim w Zimbabwe….
  5. W minionym tygodniu pożegnaliśmy Antoniego Zapolskiego. Wieczny odpoczynek….