OGŁOSZENIA PARAFIALNE: IV Niedziela Wielkanocna 25 kwietnia 2021

  1. Dziś obchodzimy Światowy Dzień Modlitw o Powołania. Wciąż potrzeba księży do pracy w naszych wspólnotach, dlatego seminarium duchowne w Elblągu czeka na kandydatów. Do wielu młodych Chrystus mówi w ich sercach: pójdź za Mną!
  2. W rozpoczynającym się tygodniu wspominamy w czwartek – św. Katarzynę ze Sieny – dziewicę i doktora Kościoła.
  3. Spotkanie z kandydatami do bierzmowania odbędzie się w środę o godz. 16.oo. Obecność obowiązkowa.
  4. Od soboty (1 maja) zapraszamy na nabożeństwa majowe w naszym kościele codziennie o g. 17.45. Odmawiajmy też litanię loretańską w naszych rodzinach prosząc szczególnie o przezwyciężenie epidemii. Tego dnia przypada pierwsza sobota miesiąca. O godz. 7.oo zapraszamy na Mszę Św. z nabożeństwem pierwszosobotnim, a o 21.oo na Apel jasnogórski. Ks. Włodzimierz i ks. Łukasz od godz. 9.00, odwiedzą z Komunią Św. swoich chorych.
  5. W przyszłą niedzielę, 2 maja na Mszy Św. o godzinie 11.00, będziemy się modlić za maturzystów, o światło Ducha Św. podczas egzaminów maturalnych.
  6. Z powodu ograniczeń spowodowanych epidemią, poświęcenie i rozdanie książeczek do nabożeństwa dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. odbędzie się na Mszy Św. 9 maja o godz. 12.30. Tego dnia poświęcone zostaną również medaliki i różańce. Po Mszy odbędzie się spotkanie z panem kamerzystą i fotografem. I Komunia Święta dzieci odbędzie się 29 maja w dwóch turach o godz. 10.00 i 12.00.