OGŁOSZENIA PARAFIALNE: IV Niedziela Adwentu Wigilia Bożego Narodzenia 24 grudnia 2023

Krzysztof Okoń, Boże Narodzenie na szkle (sztuka współczesna)

  • Dziś ostatnia niedziela Adwentu, a wieczorem Wigilia Świat Bożego Narodzenia. Wieczerzę wigilijną rozpoczynamy modlitwą, łamaniem się opłatkiem i śpiewaniem kolęd. Z racji Wigilii nie ma dziś w naszym kościele Mszy św. o g. 18.00.
  • Pasterka w dzisiejszą noc Bożego Narodzenia odprawiona będzie dwa razy: o godz. 16:00 z udziałem dzieci i 24:00. Jutro, czyli w pierwszy dzień oraz drugi dzień świąt porządek Mszy jak w każdą niedzielę.
  • Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego z dodatkiem diecezjalnym!
  • W minionym tygodniu pożegnaliśmy Władysława Kaczana i Sławomira Maruszaka. Wieczny odpoczynek…
  • Niech dzisiejszy wieczór wigilijny i czas świąteczny będzie pełen miłości płynącej od Nowonarodzonego Jezusa.