OGŁOSZENIA PARAFIALNE: IV Niedziela Adwentu 20 grudnia 2020

  • Kończy się Adwent. Okazja do spowiedzi przedświątecznej: dziś oraz przez kolejne trzy dni przed Mszą. Roraty w poniedziałek i czwartek o 7.oo, we wtorek dla dzieci o 16.30. Opłatki na stół wigilijny można nabyć u Pana Organisty po Mszy Św. lub w kancelarii parafialnej.
  • We wtorek na godz. 10.00, proszę o pomoc w sprzątnięciu kościoła.
  • W czwartek Wigilia Bożego Narodzenia. Zgodnie z polską tradycją zachowujemy tego dnia post – wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  • Z racji świętowania Wigilii w naszych rodzinach, łamania się opłatkiem i modlitwy przy stole we wtorek 24 grudnia – Mszy św. wieczornej o g. 18.00 – nie odprawiamy.
  • Ze względu na pandemię oraz obowiązujące limity osób podczas nabożeństw, Pasterka w Wigilię Bożego Narodzenia w naszym kościele odprawiona będzie o godz.: 15.00, 16.00, (z udziałem dzieci) i o 22:00, 23.00 i 24.00. W pierwszy i drugi dzień świąt, porządek Mszy Św. – jak w każdą niedzielę.
  • Dziękuje wszystkim ofiarodawcom za wsparcie finansowe naszej parafii oraz właścicielom sklepów, woluntariuszom Caritas Parafialnego i tym wszystkim, którzy wsparli dzieło pomocy potrzebującym z naszej Parafii. Msza Św. w intencji wszystkich ofiarodawców zostanie odprawiona w Niedzielę 27 grudnia o godz. 7.30.
  • W minionym tygodniu pożegnaliśmy: Huberta Leduchowskiego, Henryka Tokarka, Jerzego Gorbacza i Ireneusza Kerepina. Wieczny odpoczynek…