OGŁOSZENIA PARAFIALNE: IV Niedziela Adwentu 19 grudnia 2021

  1. Kończy się Adwent. Okazja do spowiedzi przedświątecznej: dziś oraz przez kolejne trzy dni przed Mszą. Roraty w poniedziałek i czwartek o 7.00, we wtorek dla dzieci o 16.30. Opłatki na stół wigilijny można nabyć w zakrystii po Mszy Św. lub w kancelarii parafialnej.
  2. W środę na godz. 10.00, proszę chętne osoby o pomoc w sprzątnięciu kościoła.
  3. W piątek Wigilia Bożego Narodzenia. Zgodnie z polską tradycją zachowujemy tego dnia post – wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  4. Z racji świętowania Wigilii w naszych rodzinach, łamania się opłatkiem i modlitwy przy stole we wtorek 24 grudnia – Mszy św. wieczornej o g. 18.oo – nie odprawiamy.Pasterka w Wigilię Bożego Narodzenia w naszym kościele odprawiona będzie o godz.:16.00, (z udziałem dzieci) i 24.00. W pierwszy i drugi dzień świąt, porządek Mszy Św. – jak w niedzielę.
  5. Dziękuje wszystkim ofiarodawcom za wsparcie finansowe naszej parafii oraz właścicielom sklepów, woluntariuszom Caritas Parafialnego i tym wszystkim, którzy wsparli dzieło pomocy potrzebującym.
  6. W minionym tygodniu pożegnaliśmy: Edwarda Wysockiego i Zbigniewa Pramika. Wieczny odpoczynek