OGŁOSZENIA PARAFIALNE: IV Niedziela Adwentu 18 grudnia 2022

  1. sobotę Wigilia Bożego Narodzenia. Ostatnie Roraty o godz. 7.00. Wieczorem – wg. tradycji,  – zgromadzimy się w naszych domach przy stole na Wieczerzy Wigilijnej. Zachęcamy wszystkich do religijnego przeżycia tego wieczoru i Świąt Bożego Narodzenia oraz pielęgnowania tradycyjnych zwyczajów religijnych: łamanie się opłatkiem, wspólna modlitwa, odczytanie fragmentu Ewangelii (. Łk 2, 1-20), wspólny śpiew kolęd. Zachęcamy do zachowania postu według tradycji. Świętowanie Bożego Narodzenia rozpoczniemy o godz.  16:00 Pasterką dla dzieci i o godz. 24:00 Pasterką dla dorosłych.
  2. Codziennie przed wieczorną Mszą Św. możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty.
  3. W zakrystii i kancelarii parafialnej do nabycia  opłatki na stół wigilijny.
  4. Roraty dla dzieci we wtorek i piątek o godz. 16:30.
  5. Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia wszystkim Parafianom i Przyjaciołom naszej Parafii życzymy obfitego Błogosławieństwa Bożego!