OGŁOSZENIA PARAFIALNE: III Niedziela Zwykła 21 stycznia 2024

1. Dzisiaj Niedziela Słowa Bożego. W odpowiedzi na tę inicjatywę papieża Franciszka: spróbujmy dziś w naszych domach i rodzinach przeczytać krótki fragment Pisma Świętego, który każdy otrzyma od młodzieży oazowej przy wyjściu z kościoła.
  2. Dziś obchodzimy Dzień Babci a jutro Dzień Dziadka. Dlatego wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy błogosławieństwa Bożego, zdrowia i pociechy z wnuków.
  3. W dniu 10 i 11 lutego organizujemy nauki przedmałżeńskie w formie warsztatów. Pary narzeczonych, które planują w tym roku ślub kościelny prosimy o zapisanie się poprzez stronę internetową naszej parafii.
  4. Trwa wizyta kolędowa w naszej parafii. Dziękujemy za gościnne przyjęcie oraz życzliwość. Plan kolędy na najbliższy tydzień przedstawia się on w następujący sposób:
    • Poniedziałek – ul. Młyńska, Sienkiewicza 4
    • Wtorek – ul. Jagiełły i Fiszera
    • Środa – ul. Galla Anonima, Związku Jaszczurczego, Kasztelańska, Władysława IV, Plebiscytowa i Osińskiego
    • Czwartek – na zgłoszenia dla rodzin które nie mogły przyjąć kolędy w wyznaczonym czasie
    • Sobota – ul. Barczewskiego, Barlewiczki i Barlewice
  5. W minionym tygodniu pożegnaliśmy Krystynę Giecewicz i Sebastiana Zdziechowicz. Wieczny odpoczynek…