OGŁOSZENIA PARAFIALNE: III Niedziela Wielkiego Postu 20 marca 2022

  1. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych. W piątki – Droga Krzyżowa: dla dzieci o g. 16.30, dla dorosłych o g. 17.30. Gorzkie Żale w niedzielę o g. 17.30.
  2. Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii rozpoczną się za tydzień wieczorną Mszą Św. w sobotę  i potrwają do wtorku włącznie. Poprowadzi je ksiądz dr Andrzej Kilanowski, proboszcz z Parafii Miłosierdzia Bożego w Elblągu, były wikariusz sztumski.
  3. W piątek obchodzimy Uroczystość Zwiastowania, a jednocześnie Dzień Świętości Życia oraz 30. rocznicę powstania Diecezji Elbląskiej. Przypominamy, że diecezja została utworzona 25 III 1992 r. przez papieża Jana Pawła II. Msze św. w naszym kościele o godz. 7.00, 10.00 i 18.00.
  4. We wtorek o 18.30 próba chóru na Triduum Paschalne. Zapraszamy chętne osoby, zwłaszcza mężczyzn do wspólnego śpiewania.
  5. Za dwa tygodnie odbędzie się kurs przedmałżeński. Zainteresowane pary prosimy o zapisanie się poprzez stronę internetową naszej parafii.
  6. W minionym tygodniu pożegnaliśmy Elżbietę Kwiatkowską i Beatę Grochowski.