OGŁOSZENIA PARAFIALNE: III Niedziela Wielkanocna 18 kwietnia 2021

  1. Dziś Niedziela Biblijna inaugurująca Tydzień Biblijny w Kościele w Polsce! Jeśli to możliwe – w naszych domach i rodzinach przed posiłkiem – odczytajmy fragment Pisma świętego i ucałujmy księgę Biblii na znak szacunku.
  2. Przeżywamy rok św. Józefa. W poniedziałek, 19 kwietnia, jak 19 dnia każdego miesiąca na mszy św. wieczornej odmówimy litanię do św. Józefa.
  3. W piątek obchodzimy uroczystość św. Wojciecha – biskupa i męczennika, głównego patrona Polski i naszej diecezji. Tego dnia pamiętamy o Solenizantach, a zwłaszcza o ks. bp. Wojciechu Skibickim, upraszając potrzebnych łask i błogosławieństwa Bożego.
  4. Za tydzień: Niedziela Dobrego Pasterza, która rozpoczyna Tydzień modlitw o powołania.
  5. Zapowiedzi przedślubne: Dawid Gruenholz i Klaudia Lipska oraz Mateusz Szymanek i Patrycja Anna Redmer.
  • W minionym tygodniu odszedł do wieczności:  Zbigniew Orzada. W jego intencji pomódlmy się: Wieczny odpoczynek…