OGŁOSZENIA PARAFIALNE: II Niedziela Wielkiego Postu 28 lutego 2021

  1. Dziś niedziela ad gentes – dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami na całym świecie. Przy drzwiach kościoła możemy złożyć do puszek ofiary na rzecz misji. Bóg zapłać za okazane misjonarzom serce i życzliwość!
  2. Trwa Wielki Post. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach pasyjnych: w piątki – Droga Krzyżowa: dla dzieci o godz. 16.30, dla dorosłych o godz. 17.30; Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 17.30.
  3. W rozpoczynającym się tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Możliwość spowiedzi pół godziny przed Mszą  św. o 7.00, 16.30 i 18.00. Chorych z komunią św. odwiedzimy: ks. proboszcz i ks. Maksymilian w piątek, a ks. Włodzimierz i ks. Łukasz w sobotę, od godz. 9.00 W czwartek wspominamy św. Kazimierza królewicza.
  4. W Wielkim Poście zapraszamy, do korzystania ze spotkań kręgu biblijnego online. Spotkania te odbywają się we wszystkie piątki Wielkiego Postu o 20.oo. Link do spotkania dostępny jest na facebookowej stronie: Oaza Sztum-Malbork na 10 minut przed spotkaniem.
  5. W sobotę, 6 marca o 21.00 w naszym kościele rozpocznie się Wielkopostna Noc Skupienia dla młodzieży, zakończona Mszą Św. o 22.45. Hasłem przewodnim będą słowa: „Ojcze, przebacz im, bo nie wiedzą, co czynią” (Łk 23,43). Zapraszamy do udziału, nie tylko młodzież.
  6. Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii rozpoczną się za dwa tygodnie w IV Niedzielę Wielkiego Postu i potrwają do środy. Poprowadzi je ksiądz dr Zbigniew Kulesz, egzorcysta diecezjalny, terapeuta, profesor psychologii na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim i w Seminarium Duchownym w Elblągu.
  7. W minionym tygodniu pożegnaliśmy: Ryszarda Dziąbkowskiego, Eugeniusza Wujkowskiego, Zbigniewa Leszczyńskiego, Renatę Dutka i Józefa Wierzbickiego. Wieczny odpoczynek…