OGŁOSZENIA PARAFIALNE: II Niedziela Wielkiego Postu 25 lutego 2024

  1. Trwa Wielki Post. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach pasyjnych: w piątki – Droga Krzyżowa: dla dzieci o godz. 16:30, dla dorosłych o godz. 17:30; Gorzkie Żale z kazanie pasyjnym w niedzielę o godz. 17:45.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź przed Mszą o 7:00, 16:30 dla dzieci i 18:00. Odwiedziny u chorych z komunią św.: w piątek ks. Łukasz od 8:30 i ks. proboszcz od 9:30, w sobotę ks. Włodzimierz od 9:00.
  3. Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii rozpoczną się za dwa tygodnie w IV Niedzielę Wielkiego Postu i potrwają do wtorku włącznie. Poprowadzi je ksiądz Dariusz Paszkowski, proboszcz parafii bł. Franciszki Siedliskiej w Elblągu. 
  4. Dziś niedziela ad gentes – dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami na całym świecie. Przy drzwiach kościoła składamy do puszek ofiary na rzecz misji. Bóg zapłać młodzieży za pomoc w przeprowadzeniu zbiórki.
  5. W środę zapraszamy na godz. 17:00 na adorację Najświętszego Sakramentu, która zakończy się o 17:45 nabożeństwem do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  6. Za tydzień w pierwszą niedzielę marca ofiary składane na tacę przeznaczone będą na opłaty związane z utrzymaniem kościołów i budynków parafialnych.
  7. W minionym tygodniu pożegnaliśmy Mirosława Powłokę. Wieczny odpoczynek…