OGŁOSZENIA PARAFIALNE: II Niedziela po Bożym Narodzeniu 2.01.2022

1. Podobnie jak wczoraj, tak i dziś, wszystkim naszym drogim Parafianom i Gościom życzymy błogosławieństwa Bożego w rozpoczynającym się nowym roku 2022. Szczęść Boże we wszystkich planach i zamierzeniach!
2. W czwartek przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli). Porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę. Na każdej Mszy poświęcenie kredy i kadzidła. Po Mszy Św. o 12.30 odbędzie się Orszak Trzech Króli z kościoła do szopki na Plac Wolności, by pokłonić się Nowonarodzonemu. Następnie w kościele Wspomożenia Wiernych odbędzie się koncert kolęd w wykonaniu naszej scholii i zespołu z Czernina.
3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Możliwość spowiedzi pół godziny przed każdą Mszą i w trakcie Mszy, o godz. 7.00, 16.30 z udziałem dzieci i 18.00. Tego dnia od godz. 9.00 ks. Maksymilian, ks. Łukasz i proboszcz odwiedzi chorych z komunią św., w sobotę od 9.oo ks. Włodzimierz. Wówczas też odprawimy obrzęd wizyty duszpasterskiej – kolędę.
4. W minionym tygodniu pożegnaliśmy: Stanisława Piotrowskiego, Zygmunta Smolińskiego i Krystynę Jarocką. Wieczny odpoczynek…