OGŁOSZENIA PARAFIALNE: II Niedziela Adwentu 5 grudnia 2021

  1. Trwa Adwent, czas przygotowania na przyjście Chrystusa. Roraty, czyli Mszę św. o Najświętszej Maryi Pannie odprawiamy w poniedziałek, czwartek i sobotę o godz. 7.00. Dzieci na Roraty zapraszamy we wtorki i piątki o 16.30, dzieci  przynoszą lampiony.
  2. Rekolekcje adwentowe w naszej parafii rozpoczną się w sobotę wieczorną Mszą Św. i potrwają do środy. Rekolekcje wygłosi ks. Piotr Ramusiewicz ze Zgromadzenia Księży Pallotynów, proboszcz z Łęgowa koło Kisielic. Proszę o modlitwę w intencji rekolekcjonisty i całej wspólnoty parafialnej.
  3. Od 7 grudnia, w sklepach naszego miasta, będzie przeprowadzona zbiórka żywności w ramach przedświątecznej pomocy Caritas, dla biednych rodzin.
  4. W czwartek o godz. 19.00 w domu parafialnym odbędzie się nauka przed chrztem.
  5. Po każdej Mszy Św. w zakrystii oraz na plebanii,  można nabyć poświęcone opłatki na stół wigilijny oraz świecę Caritas, w ramach pomocy wigilijnej dzieciom.
  6. Zapowiedzi przedślubne I: Anthony Akai Acheampong Otoo, kawaler, zam. Akra w Ghanie i Aleksandra Zaboronek, panna ze Sztumu.
  7. W minionym tygodniu pożegnaliśmy: Wiesława Mosiejczyka i Jacka Cenacewicza. Wieczny odpoczynek….