OGŁOSZENIA PARAFIALNE: I Niedziela Wielkiego Postu 21 lutego 2021

  1. Środą Popielcową rozpoczęliśmy okres Wielkiego Postu. Dzisiaj jeszcze można zabrać do domów poświęcony popiół dla osób chorych i cierpiących. Znajdziemy go na stoliku nieopodal ołtarza.
  2. Rytm naszej wielkopostnej drogi wyznaczają niedziele, których jest sześć. Zapraszamy także do udziału w nabożeństwach wielkopostnych: w piątki – Droga Krzyżowa: dla dzieci o godz. 16.30, dla dorosłych o godz. 17.30; Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 17.30. Rekolekcje wielkopostne rozpoczniemy w IV niedzielę, 14 marca.
  3. Za tydzień obchodzimy Niedzielę ad gentes – dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami. Przy drzwiach kościoła zbiórka do puszek na rzecz misji.
  4. W sobotę przypada 11 rocznica śmierci ks. prał. Antoniego Kurowskiego. Tego dnia o godz. 18.00, zostanie odprawiona Msza Św. w Jego intencji. W minionym tygodniu pożegnaliśmy: Henryka Maciąga, Tomasza Guntowskiego, Stanisława Ortmanna, Zbigniewa Mazurkiewicza i Grażynę Guss. Wieczny odpoczynek…