OGŁOSZENIA PARAFIALNE: I Niedziela Adwentu 28 listopada 2021

  1. Rozpoczynamy Adwent – czas radosnego oczekiwania na przyjście Pana. Msze Święte roratnie w naszym kościele: dla dorosłych w poniedziałki, czwartki i soboty – o 7.oo, dla dzieci we wtorki i piątki – o 16.3o. Rekolekcje adwentowe w naszej parafii rozpoczną się w III Niedzielę Adwentu.
  2. W nadchodzącym tygodniu wspominamy: we wtorek św. Andrzeja Apostoła, w piątek św. Franciszka Ksawerego.
  3. W związku z nasilającą się sytuacją epidemiczną przypominamy o rzetelnym przestrzeganiu obowiązujących przepisów sanitarnych: zasłaniajmy usta i nos, dezynfekujmy ręce. Zachowujmy się odpowiedzialnie w trosce o siebie nawzajem.
  4. W środę na mszę o 18:oo zapraszamy wspólnotę Żywego Różańca.
  5. W pierwszy piątek miesiąca zapraszamy do skorzystania z sakramentu pokuty o godz. 7.oo, 16.3o – zapraszamy dzieci i młodzież, która przygotowuje się do bierzmowania i o 18.oo. Odwiedziny chorych z komunią św.: w piątek od 13:3o ks. Łukasz, w sobotę od 9.oo, ks. Włodzimierz. Natomiast ks. Proboszcz i ks. Maksymilian swoich chorych odwiedzą w drugi piątek miesiąca (10 grudnia).
  6. W pierwszą sobotę miesiąca zapraszamy na mszę św. z nabożeństwem pierwszosobotnim o godz. 7.oo oraz na apel jasnogórski o 21.oo.
  7. W przyszłą niedzielę przypada pierwsza niedziela miesiąca grudnia. Ofiary składane na tacę przeznaczone będą na pokrycie kosztów trwającego remontu organistówki.
  8. Rozpoczynamy rozprowadzanie opłatków na stół wigilijny oraz świec Caritas. Opłatki i świece do nabycia w zakrystii bądź w kancelarii parafialnej.
  9. W minionym tygodniu odeszli do wieczności ś.p. Inga Rozenberg, Roman Gruszka i Halina Reiter. W ich intencji pomódlmy się: Wieczny odpoczynek…