NIEDZIELA ZMARTWYCHWATANIA PAŃSKIEGO 2023

Słowa Chrystusa Zmartwychwstałego, który powiedział do Apostołów „Pokój wam” niech w tym trudnym czasie podniosą na duchu każdego z nas. Bo On jest naszym pokojem (Ef, 2, 14).

Życzymy wszystkim parafianom i gościom spotkania ze Zmartwychwstałym, który pokonał śmierć. Niech wydarzenie Paschy Jezusa Chrystusa napełni serca nadzieją, że lęki i wszystkie zmagania dnia codziennego mogą stać się szansą autentycznego spotkania z Chrystusem Odkupicielem człowieka. Niech pokój Chrystusowy w Was zamieszka.

  1. Jutro drugi dzień świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Msze Św. jak w każdą niedzielę. Tego dnia wspieramy Katolicki Uniwersytet Lubelski.
  2. Spotkanie z dziećmi przygotowującymi się do I spowiedzi i Komunii Świętej odbędzie się w czwartek o godz. 16:00. Spotkanie z kandydatami do Bierzmowania odbędzie się w czwartek o godz. 18:30.
  3. W piątek o godz. 17:00 w bibliotece miejskiej odbędzie się promocja książki „Historia diecezji pomezańskiej” ks. prof. Jana Wiśniewskiego. Zapraszamy na to otwarte spotkanie.
  4. W piątek o godz. 18:30 młodzież wyjeżdża na nocne czuwanie do  parafii św. Wojciecha w Elblągu. Zapisy u ks. Pawła, koszt 30 zł.
  5. Ze względu na oktawę świąt paschalnych, w piątek nie obowiązuje nas wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  6. W minionym tygodniu pożegnaliśmy Marcina Żuchowskiego. Wieczny odpoczynek…