Niedziela św. Rodziny

Słowo stało się Ciałem i zamieszkało między nami!

1. Dziś niedziela Świętej Rodziny. Modlimy się o miłość w małżeństwach i rodzinach. Na Mszy Św. o godz. 18.oo, odbędzie się odnowienie przyrzeczeń małżeńskich
  2. We wtorek na godz. 18.oo zapraszamy na Mszę Św. i nabożeństwo dziękczynno-przebłagalne w ostatnim dniu starego roku.
  3. W środę Nowy Rok i Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki – Maryi. Msze św. według porządku niedzielnego od godz. 8.3o. Nie ma Mszy o godz. 7.oo. Tego dnia mamy obowiązek uczestniczenia we Mszy Św.
  4. W tym tygodniu I piątek miesiąca. Nie będzie Mszy o 16.3o. Na rannej i wieczornej Mszy Św. okazja do spowiedzi. Od 9.oo odwiedzimy chorych z Komunią Św., tylko ks. Łukasz odwiedzi chorych w czwartek od godz. 12.oo.
  5. W sobotę po Mszy porannej odmawiamy różaniec w intencji rodzin i małżeństw a o 21.oo zapraszamy na Apel Jasnogórski.
  6. Za tydzień na Mszę Św. o godz. 9.45, zapraszamy Wspólnotę Żywego Różańca. Po Mszy w domu parafialnym odbędzie się spotkanie świąteczne i zmiana tajemnic różańcowych.
  7. Od czwartku rozpoczynamy kolędę – wizytę duszpasterską w naszych domach. Od godz.15.3o w sobotę od 10.oo:
    czwartek – Osiedle Parkowe 1, 2, 3, 4, 5,
    piątek – Osiedle Parkowe 6, 7, 8, ul. Gdańska
    sobota – Sztumska Wieś i ul. Lipowa
  8. W związku z kolędą, kancelaria parafialna będzie czynna we wtorki i czwartki 10-12 a sprawy pilne po wieczornej Mszy Św.
  9. W minionym tygodniu pożegnaliśmy Urszulę Jakubowską, Grażynę Sienkiewicz i Ruth Gworek. Wieczny odpoczynek