Niedziela św. Rodziny

Słowo stało się Ciałem i zamieszkało między nami!

  1. Jutro ostatni dzień starego roku. Po wieczornej Mszy św. nabożeństwo dziękczynno-przebłagalne. Zapraszamy do udziału.

  2. We wtorek Nowy Rok i Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Msze św. według porządku niedzielnego od godz. 8.3o. Nie ma Mszy o godz. 7.oo.

  3. We środę zapraszamy na wieczorną Mszę św. i zmianę tajemnic, wspólnotę Żywego Różańca

  4. W piątek od godz. 9.oo rozpoczniemy odwiedziny chorych z Komunią Św. Tego dnia okazja do spowiedzi na Mszy Św. o 7.oo, 16.3o z udziałem dzieci i o 18.oo.

  5. W sobotę o 6.43 Godzinki do NMP a po Mszy św. różaniec w intencji małżeństw i rodzin. O godz. 21.oo Apel Jasnogórski.

  6. W sobotę rozpoczniemy wizytę duszpasterską. Od godz. 9.oo odwiedzimy mieszkańców Sztumskiej Wsi. W związku z kolędą, kancelaria parafialna będzie czynna w styczniu we wtorek i czwartek od 10.oo do 12.oo.

  7. W niedzielę za tydzień przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego. Zachęcamy do udziału w Orszaku Trzech Króli, który tego dnia wyruszy z naszego kościoła zaraz po Mszy św. o 12.3o i zakończy się w kościele św. Andrzeja Boboli. Tego dnia ofiary składane na tacę przeznaczone będą na naprawę instalacji elektrycznej w naszym kościele.

  8. W minionym tygodniu pożegnaliśmy Leokadię Wiatr. Wieczny odpoczynek…