Koncert Zespołu Muzycznego Nadzieja – 24 marca 2024

Z wielką radością zapraszamy Państwa na muzyczną interpretację Drogi Krzyżowej pt. „Ślad Losu” przygotowaną przez Zespół Muzyczny Nadzieja. Tym razem nasze wspólne zanurzenie w tajemnicy Wielkiego Tygodnia będzie nie tylko duchowe, ale również artystyczne, dzięki przemyślanej inscenizacji, która towarzyszyć będzie tej jedynie w swoim rodzaju muzycznej podróży.

  • Kiedy: 24 marca 2024 r.
  • Godzina: 16:00
  • Gdzie: kościół pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Sztumskiej Wsi

Niech będzie to czas głębokiej refleksji i wspólnotowej modlitwy, ubogacanej przez mocne przesłanie i piękno muzyki. Odkryjmy razem ślad, który pozostawił losu – ślad nadziei i odkupienia, który wyznacza naszą drogę ku wielkanocnemu światłu.

Wstęp jest wolny. Przyjdźcie i doświadczcie mocnych emocji, które na pewno zostawią trwały ślad w Waszych sercach.

Zachęcamy do udostępniania informacji o koncercie i zapraszania swoich bliskich oraz przyjaciół. Niech będzie to czas wspólnego przeżywania i kontemplacji. Do zobaczenia!