Koncert Wielkopostny „Dobranoc, głowo święta” – 24 marca 2024

Serdecznie zapraszamy wszystkich Parafian oraz Gości na niezwykłe wydarzenie muzyczne – Koncert Wielkopostny pt. „Dobranoc, głowo święta”, który odbędzie się w naszej parafii. Niezwykłe aranżacje i głęboka duchowość pieśni wielkopostnych w wykonaniu znanego zespołu wokalnego Nuove Voci przeniosą nas w refleksyjny nastrój tego świętego czasu.

  • Data: 24 marca 2024 r.
  • Godzina: 18:40
  • Miejsce: Kościół św. Anny w Sztumie.

Wstęp wolny – przyjdźcie i zanurzcie się w pięknie wielkopostnych brzmień, które będą towarzyszyć nam w tym ważnym okresie przygotowań do Wielkanocy. To doskonała okazja, aby na chwilę zatrzymać się w codziennym pośpiechu i doświadczyć muzyki, która porusza serce i umysł.

Zachęcamy do udostępniania informacji o koncercie oraz zapraszania znajomych. Do zobaczenia!