IV Niedziela Zwykła

Słysząc głos Pana, serc nie zatwardzajcie!

  1. W piątek 2 lutego obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego [Matki Bożej Gromnicznej]. Msze św. tego dnia w naszym kościele o godz. 7.oo, 9.45 i 18.oo. Na każdej Mszy św. poświęcenie świec zwanych gromnicami. Ofiary składane na tacę są przeznaczone na klasztory klauzurowe. Możliwość pierwszo-piątkowej spowiedzi przed Mszą św. Tego dnia ks. Włodzimierz i ks. Kajetan odwiedzą chorych z komunią św. a ks. proboszcz i ks. Krystian odwiedzą chorych za tydzień w piątek.

  2. W sobotę wspominamy św. Błażeja. Po Mszach św. błogosławieństwo chorych na schorzenia gardła i dróg oddechowych. Po porannej mszy św. Odmawiamy Różaniec za małżeństwa i rodziny , a o 21.00 Apel Jasnogórski

  3. W pierwszą niedziele lutego o godz. 15.oo zapraszamy małżonków do Domu Parafialnego na spotkanie, dotyczące duchowości małżeńskiej oraz duszpasterstwa małżeństw i rodzin w charyzmacie oazy, czyli Domowego Kościoła. Zainteresowane małżeństwa, chcące więcej dowiedzieć się na temat tego ruchu, zachęcamy do kontaktu z ks. Kajetanem.

  4. Taca w przyszłą niedzielę przeznaczona na fundusz remontowy

  5. W tym tygodniu kończymy kolędę. W poniedziałek odwiedzimy rodziny mieszkające przy ul Młyńskiej a we wtorek na zaproszenia udamy się do tych rodzin, którzy nie mogli przyjąć księdza po kolędzie. Przyjmujemy zgłoszenia indywidualnie. Tel. 55 277 22 30

  6. Od nowego tygodnia kancelaria parafialna czynna we wtorki i czwartki od 16.oo i w soboty od 10.oo.

  7. W minionym tygodniu pożegnaliśmy Ryszarda Owczarka. Wieczny odpoczynek….