IV Niedziela Wielkanocna

Ja jestem Dobrym Pasterzem!

1. Dziś obchodzimy Światowy Dzień Modlitw o Powołania. Przypominamy, że przez 26 lat istnienia diecezji z Elbląskiego Seminarium Duchownego wyszło 167 kapłanów. Wciąż potrzeba jednak księży do pracy, dlatego nasze Seminarium czeka na kandydatów. Do wielu młodych Chrystus mówi w sercu: pójdź za Mną! Prosimy o modlitwę w intencji powołań.

2. Jutro obchodzimy liturgiczne wspomnienie św. Wojciecha. Jednocześnie przypominamy, że w sobotę 28 kwietnia, z naszej parafii wyruszy z parkingu przy kościele, o godz. 13.45 autokarowa pielgrzymka do Świętego Gaju – miejsca śmierci św. Wojciecha, gdzie odbędą się uroczystości diecezjalne. Zachęcamy do udziału, są jeszcze wolne miejsca. Zapisy na pielgrzymkę w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

3. Trwa remont zakrystii naszego kościoła oraz sali katechetycznej i innych pomieszczeń w domu parafialnym.

4. W minionym tygodniu pożegnaliśmy Halinę Cholewińską i Marię Jaranowską. Wieczny odpoczynek …