Powrót do Informator

Duszpasterze

Proboszcz: 

  • ks. dziekan kan. Andrzej Starczewski (ust. 01.08.2007 r.)

Wikariusze:

  • ks. Włodzimierz Hoffmann (ust. 01.09.1999 r.)
  • ks. Łukasz Gaca (ust 01.07.2018 r.)
  • ks. Maksymilian Ślizień (ust 01.07.2019 r.)