III Niedziela Wielkiego Postu

Nawracajcie się, bliskie jest królestwo niebieskie!

  1. Jutro [w poniedziałek] 25 marca obchodzimy Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, Dzień Świętości Życia, a także 27 rocznicę powstania diecezji elbląskiej. Tego dnia na podczas każdej Mszy św. będzie można podjąć duchową adopcję dziecka poczętego. Msze św. zostaną odprawione o 7.oo, 9.45 i 18.oo.

  2. W głębszym przeżyciu przygotowania do Świąt Paschalnych pomagają nam nabożeństwa wielkopostne. W piątki – Droga Krzyżowa: dla dzieci o godz. 16.3o, dla dorosłych o godz. 17.3o; Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 17.45. Zapraszamy do udziału.

  3. Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii rozpoczną się za tydzień, Mszą św. o godz.7.oo i potrwają do środy włącznie. Poprowadzi je ksiądz profesor Zdzisław Kunicki z Olsztyna.

  4. Za tydzień po Mszy św. o 12.3o, odbędzie się spotkanie z rodzicami dzieci, które przygotowują się do I spowiedzi i komunii św.

  5. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc na wyjazd wakacyjny do Paryża. O szczegółach proszę rozmawiać z ks. Łukaszem. Ksiądz proboszcz z Ryjewa Krzysztof Sękuła, na początku lipca organizuje pielgrzymkę do Ziemi Świętej.

  6. Zapowiedzi przedślubne II: Radosław Pyzik i Natalia Iwicka z Gdańska.

  7. W minionym tygodniu pożegnaliśmy: Kazimierza Nowaka. Wieczny odpoczynek…